Sú tomu už takmer dva mesiace, čo herec a spevák Matúš Kolárovský vydal singel My, ktorým priznal otcovstvo dcérky Veroniky Nízlovej. Tá o krátkodobom romániku, z ktorého vzišlo rozkošné dievčatko Nea, taktne mlčala, pričom mladík potvrdil informáciu práve na Valentína.

Matúš Kolárovský, vystupujúci pod pseudonymom Yael, vydal pred dvoma mesiacmi singel My, ktorý má dnes na YouTube takmer 1,5 milióna prehratí. Vo videoklipe sa objavil s malým dieťatkom v náručí a ako sa neskôr ukázalo, išlo práve o jeho malú dcérku Neu. Tú mu v polovici novembra porodila speváčka Veronika Nízlová, s ktorou však netvorí pár.

Čokoládový idol tínedžeriek si tento raz pripravil pre svojich fanúšikov prekvapenie v podaní emotívnej akustickej verzie tejto skladby s klavírnym doprovodom, o ktorý sa postarala profesionálna klaviristka Kristína Smetanová alias Kriss Krimm. „Akustická verzia MY je ako taký malý darček pre všetkých mojich verných fanúšikov, ktorí majú radi moju tvorbu a verím, že sa im touto cestou zavďačím,“ uviedol Matúš.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Foto | Video: YouTube, IG/veronikatwiins