Veronika a Daniela Nízlové si momentálne užívajú slnečné lúče na Cypre, kam vycestovali v sprievode svojich rozkošných dcér. Obe speváčky už za sebou majú zdrvujúce rozvody, pričom momentálne žijú v spoločnej domácnosti ako slobodné mamičky.

Koncom mája 2020 oznámil exmanžel speváčky Veroniky Nízlovej (36), že ich spoločné cesty sa po rokoch rozchádzajú a čaká ich rozvod. “Zazvonil zvonec a našej láske je koniec. Ďakujem Veronike za spoločné roky a prajem jej veľa šťastia,“ napísal svojho času úspešný právnik na sociálnej sieti.

O pár mesiacov neskôr bolo partnerstvo dvojice ukončené aj oficiálne, pričom VEBI v polovici júla 2021 priznala, že pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko. Meno jeho otca najskôr pred verejnosťou tajila, no napokon sa ukázalo, že ním je len 21-ročný spevák a herec Matúš Kolárovský. S hviezdou šou Tvoja tvár znie povedome však brunetka netvorí pár a o rozkošnú Neu sa stará sama.

Kým speváčka po svojom boku nemá žiadneho oficiálneho partnera, jej exmanžel Tomáš (38), naopak, priznal nový vzťah s výrazne mladšou kráskou Laurou (22). “Spolu teraz máme 60 rokov,“ napísal so smiechom zamilovaný muž, ktorý je so svojou známosťou približne od apríla minulého roka. “Najlepší vzťah je, keď sa naraz správate ako milenci, a zároveň najlepší priatelia,“ uviedla Laura k jednému zo starších príspevkov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Tomáš s novou partnerkou Laurou

Zdroj: IG/veronikatwiins, laura__dann, tomaskrupa