Uplynulý piatok prebehlo na obrazovkách Markízy veľkolepé finále reality šou Farma 11, z ktorého odchádzal ako víťaz Gabriel Sedláček (23). Potom, ako sa nový majiteľ sumy 75 000 € objavil ako hosť v sobotnej Farme X-tra, v nedeľu si Martin Šmahel zavolal i porazených finalistov Radovana Dulina a Romanu Košťálovú.

Reality šou Farma došla do svojho absolútne finále a ešte predtým, ako začne Markíza vysielať novú reláciu s názvom “Život po Farme”, vyspovedal Martin Šmahel aj porazeného Rada s Romanou. Dvojica prišla pred kamery spoločne, pričom čiernovláska neváhala opakovať, že je v štúdiu po divokej opici. Finalistka šou, ktorá miestami pôsobila podgurážene a obom spoločníkom neustále skákala do reči, zrejme mienila staviť predovšetkým na svojský humor, pričom tomu len s otvorenými ústami viditeľne neprichádzal na chuť ani moderátor.

Hanba roka! Romana natočila video, zo slov farmárky budete v šoku!

Divadlo, ktoré predviedli obaja aktéri šou, začalo držaním sa za ruky a vyvrcholilo bozkom na pery a údajným verejným priznaním. Finalisti pred kamerami uviedli, že s Kikou a Gabom išlo len o hru kvôli peniazom, pričom v skutočnosti tvoria pár oni dvaja. Ešte predtým sa však Popradčan v ružovej mikine z dielne Kristi Dali vyjadril aj na adresu svojej skutočnej lásky, avšak neváhal si robiť ani žarty zo zásnubného prsteňa, ktorý mu vrátila exsnúbenica Ivana. Aj keď sa zdá, že Romana a Rado mienia evidentne rozvíriť hladiny slovenského šoubiznisu, divácke hlasy ostali nekompromisné. Názor si však vytvorte sami.

Celú Farmu X-tra s Romanou a Radom môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

[poll id=”162″]

Zdroj: markiza.sk