Nie je žiadnym tajomstvom, že Zuzana Čaputová je rozvedenou ženou, pričom žije spoločne so svojimi dcérami v Pezinku. Donedávna však tvorila pár s fotografom a hudobníkom Petrom Konečným. Mnohí fanúšikovia prezidentky však boli zvedaví, aký vzťah má dvojica po rozchode. My to vieme!

V priebehu prezidentskej kampane bol úspešnej právničke oporou aj jej partner Peter Konečný, s ktorým tvorila pár viac ako rok. Zdalo sa, že ich vzťah sa bojom o prezidentské kreslo ešte upevnil. Opak bol však pravdou.

Čaputová pred inauguráciou priznala, že s Petrom prechádza ťažkým obdobím, na ktorom sa určite podpísala aj pracovná vyťaženosť vtedy novozvolenej prezidentky. Nezvyčajným bolo aj rozhodnutie, že sa hlava štátu na prvej zahraničnej ceste v Česku ukázala bez sprievodu partnera.

Zuzana nakoniec musela priznať pravdu a na sociálnej sieti potvrdila, že medzi nimi došlo k rozchodu. Aj napriek tomu, že dvojica už netvorí pár, stále majú k sebe blízko. Mnohí Slováci sa však domnievali, že Konečný bude blondínke vyčítať, že ho po zvolení funkcie vyšachovala zo svojho života.

Najnovšie vyjadrenie fotografa však neprajné klebety úplne vyvrátili. „Zuzana je predovšetkým krásna žena. Krásna svojím vnútrom aj zovňajškom. Má predpoklady byť poslom pravdy a nádeje všade, kam sa pohne, a má charizmu, ktorá prirodzene pretvára ľudí na lepších. Myslím, že vo svojom nevšednom poslaní túži byť všednou matkou,“ vyjadril sa na adresu svojej bývalej lásky expartner Čaputovej pre sarm.plusku.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: Facebook/Peter Konečný, Facebook/Zuzana Čaputová