Nie je žiadnym tajomstvom, že nová prezidentka Slovenskej republiky je rozvedená, pričom so svojimi dcérami žije v Pezinku. Zuzana Čaputová má však momentálne vzťah s fotografom a hudobníkom Petrom Konečným, ktorý ale tesne po inaugurácií vplyvnej blondínky dostal nečakanú stopku.

V priebehu prezidentských volieb sa Zuzane Čaputovej raketovo zvýšili preferencie, čím sa stala čoraz väčším tŕňom v oku konkurentov. Útoky smerovali aj na jej súkromný život, pričom sa právnička rozhodla verejnosti predstaviť svojho súčasného partnera Petra Konečného. ,,Peter je dobrý a slušný človek, ktorého si veľmi vážim. Ďakujem mu, že je pripravený znášať aj tieto náročnejšie momenty kampane spolu so mnou,” napísala svojho času na sociálnej sieti.

O to viac bolo šokujúcejšie, keď sa známa blondínka iba pár týždňov pred inauguráciou priznala, že s partnerom prechádzajú náročným obdobím. Úprimne priznala, že dvojica prechádza vo vzťahu krízou, ktorú sa snažia vyriešiť. Aj napriek problémom bol však Konečný pri oficiálnej ceremónií po jej boku.

Čaputová sa momentálne pripravuje na prvú zahraničnú cestu v pozícií hlavy štátu, pričom si to podľa tradície namieri do Českej republiky. Ďalším zvykom je príchod prezidenta s jeho manželkou, v tomto prípade prezidentky s partnerom. Peter Konečný však svoju polovičku sprevádzať nebude. Mohlo by sa zdať, že ide iba o výnimočnú situáciu, opak je však pravdou. ,,Pán Konečný nebude prezidentku sprevádzať na zahraničných cestách,“ uviedla Martina Goffová z tlačového oddelenia prezidentskej kancelárie pre plusku.sk.

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: Facebook/Peter Konečný, Facebook/Zuzana Čaputová