Jedna z najtalentovanejších slovenských herečiek si prednedávnom prešla mimoriadne turbulentným obdobím, ktoré zmenilo jej život od základov. Aj napriek tomu, že sa nachádza na materskej dovolenke, vrátila sa do divadla, a dokonca dostala ďalšiu lukratívnu ponuku, ktorá ju nadchla.

Petra Vajdová bola v auguste 2017 prichytená za volantom pod vplyvom alkoholu. Od tohto nešťastného okamihu prišli ďalšie rany osudu, pričom svetielko nádeje sa objavilo v podobe protialkoholickej liečebne v Kroměříži. Zo zariadenia však dostala vyhadzov po tom, ako sa zamilovala do kamionistu Martina, za ktorého sa veľmi rýchlo vydalanásledne mu porodila synčeka.

Pre režisérov či tvorcov relácií sa tak stala veľkým rizikom, keďže netušia, čo môžu od herečky očakávať. Minulosť 34-ročnej umelkyni totiž stále dýcha na chrbát. Jeden z najznámejších slovenských režisérov Peter Núñez však zahodil všetky predsudky a Petre dal šancu opäť zahviezdiť.

Potvrdila to aj samotná Vajdová, ktorá v relácií Dámsky klub priznala, že mu vďačí za veľa. ,,On neuveriteľne očistil moje meno a my sme mu s mojou rodinou nesmierne vďační. Pozerám Zem spieva, je to pre mňa najkrajší projekt, ktorý beží, on je neskutočný človek a ja mu strašne ďakujem, že očistil moje meno a dal mi príležitosť,“ otvorene povedala mamička 7-mesačného synčeka Martinka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: rtvs.sk  |  Foto: Facebook/Dámsky klub, Chlapi neplačú, YouTube