Je to iba pár dní, čo slovenským šoubiznisom preletel škandál spojený s neverou. Pre mnohých bolo zarážajúce, keď sa k problémom vo vzťahu otvorene vyjadrila partnerka MMA zápasníka Gábora Borárosa. Celému Slovensku chcela povedať, ako veľmi jej ublížil milovaný muž a otec len 1,5-mesačnej dcérky.

Monika Jákliová sa nedávno rozhodla prehovoriť o veľkej zrade, ktorú pocítila od svojho partnera Gábora Borárosa. Podľa slov blondínky ju známy MMA zápasník podvádzal práve vo chvíli, kedy privádzala na svet ich spoločnú dcérku Zoru, ktorá sa narodila v deň 30. narodenín svojho otca.

Ostré slová novopečenej mamičky jasne naznačili, že ich vzťah je v troskách. O to viac dvojica prekvapila, keď sa na deviatom kole tanečnej šou Let’s Dance objavili bok po boku. Ani jeden z nich však nedokázal vysvetliť, ako to medzi nimi momentálne je.

Rodák z Dunajskej Stredy napokon prelomil mlčanie a rozhodol sa prehovoriť bez okolkov. Účastník reality šou Survivor priznal, že bol neverný. ,,Niekedy áno, niekedy nie,“ povedal pre český portál Super.cz. Dokonca potvrdil, že bol s inou ženou aj v čase, keď jeho partnerka rodila. ,,Ja som nikoho nehľadal, bola to náhoda,“ priznal Gábor.

30-ročný športovec vysvetli, že mu prekážalo bývať v dome, ktorý vlastnila jeho polovička. Momentálne si hľadá byt, ktorý bude iba jeho. Boráros zároveň nevylučuje, že by sa s matkou svojej prvorodenej dcérky v budúcnosti nedali znova dokopy, no nateraz nemajú žiadne plány.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: super.cz  |  Foto: IG/boraros_gabor, monika_jakliova