V uplynulých dňoch otriasol slovenským šoubiznisom škandál, ktorého hlavným aktérom mal byť bývalý účastník reality šou Survivor, MMA zápasník Gábor Boráros. Sympatický športovec bol zo strany svojej partnerky obvinený z nevery, ku ktorej malo dôjsť práve v deň, kedy privádzala na svet ich spoločnú dcérku.

Je tomu len zopár dní, čo sa na sociálnej sieti Instagram prihovorila fanúšikom Monika Jákliová, influencerka a partnerka Gábora Borárosa, ktorá obvinila MMA zápasníka z nevery. „Nikto nie je bez chyby, ani ja, ale toto som si nezaslúžila. Nechápem však ani tú ženu, ktorá mala náladu na muža, o ktorom vedela, že jeho nevesta je práve teraz v nemocnici a privádza na svet ich spoločné dieťa,“ šokovala blondínka v posledný aprílový týždeň.

Aj keď bývalý účastník dobrodružnej súťaže Survivor spočiatku na obvinenia absolútne nereagoval, napokon predsa len urobil výnimku a pre TV NOVA povedal zopár viet, ktorými však neveru ani nepotvrdil, ani nevyvrátil. Okrem slov ohľadom zdravotného stavu a dcérky uviedol nečakané: “Sme pokojní a na všetko sme pripravení. K tomu ešte najskromnejšia veta. Netreba riešiť, čo nepoznáte.“

Následne sa dvojica v nedeľu (1. mája) nečakane objavila na priamom prenose prestížnej šou Let’s Dance, kde prišla podporiť svojho blízkeho priateľa, zápasníka Attilu Végha. “Tu sme spolu,” uviedla Monika s úsmevom na perách, pričom podľa všetkého ani jeden z páru nevie, ako to medzi nimi aktuálne je. ,,Keď sme prišli sem, tak presne to bola téma. Ale nedostali sme na to ešte odpoveď, fú,“ habkal Gábor, ktorý si pri otázkach moderátorky utieral z čela pot.

,,Keby som bol na to pripravený, tak prídem a nosím tielko iba… no nemáme na to presne odpoveď, musíte ešte vydržať,“ pokračoval na margo mediálne prepieraného škandálu športovec. Ako dodal, dôvod ich rozchodu je tajný, avšak nakoľko spolu majú dcérku, chcú byť obaja spolu.

Rozhovor s dvojicou si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/boraros_gabor, Monika_jakliova