V piatok 13-teho sa uskutočnilo dlho očakávané finále reality šou Farma 11. Aj napriek tomu, že sa tento deň považuje za nešťastný, jeden z farmárov by určite oponoval. Gabriel Sedláček si totiž prilepší o úžasných 75-tisíc eur. Radovan Dulín a Romana Košťálová tak vyšli naprázdno.

Finále reality šou Farma 11 sa niesla v duchu rekapitulovania života na statku, pričom sa nejednému súťažiacemu tisli slzy do očí. Jeden z finalistov sa však viditeľne vyhýbal očnému kontaktu s obrazovkou, na ktorej sa vysielali zostrihy epizód. Bol ním Radovan Dulin, ktorý musel okrem boja o vysnívanú výhru riešiť aj svoj milostný vzťah, ktorý pozná celé Slovensko.

Možno aj vyjadrenie jeho bývalej snúbenice Ivky a prítomnosť súčasnej partnerky Kiky ho ,,rozhádzali“ natoľko, že v disciplínach takmer vôbec nebodoval. O jediný bod, ktorý získal, sa postarali jeho fanúšikovia, ktorí mu poslali dostatočný počet sms správ.

Aj keď vodič sanitky tvrdil, že nič nie je stratené, jeho výraz tváre hovoril jasnou rečou. Pár hodín po tom, ako sa stal oficiálnym víťazom Farmy 11 rodák z Košíc, sa Dulin vyjadril k duelu na sociálnej sieti. ,,No a rozprávky je koniec. Možno som veľa ľudí sklamal vo finále, ale život nekončí a ide sa ďalej. To, ako to dopadlo, za to si môžem sám a nikto iný. Áno, mal som viac bojovať, no súper bol silnejší. Farma mi veľa dala, či už do života alebo skúsenosť so zvieratami, ktorá mi ostane ešte dlho v pamäti. Netreba sa opúšťa a prijať to, čo je teraz. Ako sa hovorí: ,,Všetko zlé je na niečo dobré,“ okomentoval priamy prenos porazený Rado.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/radovan.d   |   Foto: Facebook/Farma, markiza.sk