Robert Fico (55) prekvapuje verejnosť stále viac a viac. Po náročných týždňoch, kedy z jeho strany odišlo 11 významných členov na čele s Petrom Pellegrinim, sa prevalil aj jeho súkromný vzťah s mladou čakateľkou na prokurátorku. Najnovšie predsedu Smeru prichytili v bojnickom bare, ako sa baví s tromi mladými ženami.

Predseda strany Smer-SD zažíva jedno sklamanie za druhým. Po prehre v parlamentných voľbách sa ocitol v nechcenej opozičnej lavici a len pred pár dňami od neho odišlo podľa vlastných slov “biznis krídlo” a “Kaliňákové deti”. Stranu totiž definitívne opustil Peter Pellegrini a spolu s ďalšími desiatimi odídencami vrátane Sakovej, Rašiho či Tomáša ohlásili založenie novej strany. Fico im poslal na sociálnej sieti aj štipľavý odkaz a vysmial sa z ich pokusu o príchod nových tvárí do politiky.

Na Fica sa to však sype zo všetkých strán. Najnovšie mu poslal tvrdé slová aj syn Alexandra Dubčeka po tom, ako prejavil záujem o vedenie jeho nadácie. V súkromnom živote sa prevalil predsedov nový vzťah s mladučkou Katarínou S., ktorá je zároveň čakateľkou na prokuratúre. Médiá sa okamžite obuli do ich návštev kaštieľa vo Vinosadoch či hotela v Bratislave a požadujú vysvetlenie finančného pozadia takéhoto nákladného života poslanca a jeho priateľky.

Podľa čerstvej fotografie, ktorú sa podarilo zhotoviť čitateľovi Plusky, sa ale zdá, že predseda zaháňa smutné chvíle po svojom. Expremiér si mal totiž vyraziť do baru v Bojniciach, kde mu spoločnosť robili tri neznáme mladé ženy, foto >>> TU <<<. Nateraz nie je jasné, či bola jedna z nich, ktorá sedela najbližšie k Ficovi, práve Katarína, alebo išlo o celkom iné slečny. Zdroj z baru prezradil, čo sa tam dialo. “Sedeli spolu pri stole, popíjali a dobre sa bavili,” uviedol na rovinu. Predseda Smeru sa na tlačovej besede vyjadril aj k tejto téme a novinárom odkázal, aby nechali mladých ľudí na pokoji. Na margo Kataríny S. dodal, že ide o šarmantnú dámu, s ktorou sa vždy rád porozpráva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: YouTube/Denník N