Potom, ako sa na verejnosti prevalil škandalózny vzťah Kataríny Knechtovej a Petra Borkovca, s ktorým mala speváčka tvoriť pár približne päť mesiacov, vydáva 37-ročná Prešovčanka svoj nový singel. A na spoluprácu si nezavolala nikoho iného než tých najpovolanejších!

Hudobníčka Katarína Knechtová sa stala v poslednom období terčom množstva fanúšikov i médii v momente, kedy sa začal dostávať na povrch jej utajený vzťah so Superstaristom Petrom Borkovcom. S mladíkom sa však mala speváčka pred časom rozísť, pričom Čech si už stihol za svoju veľkú lásku nájsť i novú náhradu.

Katarína sa namiesto utápania začala konečne opäť venovať hudbe a okrem aktuálneho turné vydala i svoj nový singel v spolupráci s Mirom Žbirkom. O text skladby sa postaral Kamil Peteraj, pričom až neuveriteľne vyznievajú slová, ktoré zaznievajú z úst speváčky: “Nad hlavou tie prázdne súhvezdia, nezrelí tak málo v nás vedia. Žil každý ten svoj príbeh strácania a rán. On bez nej, ona tiež. Je to v nás, je to preč. Tak zhorí príbeh v nich, skúškou snov neprešli.” 

Smutné slová znejú akoby priamo pre jej expriateľa, pričom v ďalšej slohe tomu rozhodne nie je inak: “Už cudzí, a predsa stále nie, vietor vzal to dávno sľúbené,” spieva speváčka počas kráčania naprieč lúkou. Žeby Katarína a Miro Žbirka nahrali hit zlomených sŕdc roku 2018? Uvidíme, či zopakuje úspech legendárnych skladieb “V slepých uličkách” s Marikou Gombitovou alebo “Čo bolí, to prebolí” s Marthou!

Skúška snov

Zdroj: YouTube