Je tomu takmer šesť mesiacov, čo sa v jojkárskej relácii Reštart objavila sympatická Radka z Nových Zámkov, ktorá sa rozhodla zatočiť s kilami navyše. 32-ročná mamička dvoch detí zobrala opraty do vlastných rúk aj po šou a zdravému životnému štýlu dala zelenú aj bez svetiel reflektorov a zapnutých kamier.

Radka Kaletová, ktorú môžete poznať i z hudobných šou Môj najmilší hit či Superstar, sa do relácie Reštart prihlásila s víziou zhodenia prebytočných kilogramov. Trojica odborníkov sa snažila energickej brunetke pomôcť za vysnívanou postavou, pričom v úvode šou vážila viac ako 140 kilogramov a jej odhadovaný biologický vek organizmu mala ako 62-ročná žena.

Po mesiacoch odriekania, zdravého stravovania a pravidelného cvičenia sa sympatickej mamičke Mateja a Anky podarilo schudnúť desiatky kíl, pričom dnes sa jej ručička na váhe zastavuje pod osemdesiatkou. Po vypnutí kamier totiž nezaspala na vavrínoch a športu sa venuje aj naďalej.

Rozhovor s inšpiratívnou Radkou si môžete prečítať >>>TU<<<

Radka, ktorá ešte prednedávnom trpela obezitou, sa v týchto mesiacoch zúčastnila už mnohých bežeckých súťaží, pričom nevynechala Národný beh Devín, náročný Spartan Race a už onedlho sa chystá pokoriť tatranské Rysy. “Poviem vám vetu, ktorú hovorí mnoho ľudí, ktorí dokázali prekročiť vlastný tieň a ja sa s ňou absolútne stotožňujem: VŠETKO JE V HLAVE!” povedala nám prednedávnom žena, ktorá skutočne dokázala pokoriť samu seba. Wow!

Radka v relácii Reštart

Radka po ďalších piatich mesiacoch

Foto: Facebook/RK