Juraj Rizman je dlhoročným bojovníkom za trvaloudržateľné životné prostredie, pričom v minulosti bol poradcom prezidentky a neskôr pracoval s Jurajom Šeligom. Slováci ho však poznajú predovšetkým ako partnera Zuzany Čaputovej.

Zuzana Čaputová tvorí pár so svojím bývalým poradcom už takmer tri roky. Práve ich vzťah bol dôvodom, prečo sa Rizman rozhodol opustiť pozíciu v tíme prezidentky a začal spolupracovať s expodpredsedom NR SR Jurajom Šeligom. V apríli minulého roka však podal výpoveďrozhodol sa venovať vlastným projektom.

Každopádne, vzťah prezidentky a Juraja Rizmana pôsobí stabilne, v dôsledku čoho musia neustále odpovedať na otázky o potenciálnej svadbe. „Nedávno som počul špekulácie, že svadba bude pri kampani na druhé volebné obdobie. Hovorí sa, že kalkulujeme so sobášom, tak musím všetkých upokojiť, nekalkulujeme,“ povedal pre magazín Šarm.

45-ročný občiansky aktivista nechce využiť manželský zväzok s našou hlavou štátu iba na zvýšenie popularity. ,,Radšej tri dni počkám, kým prestane byť prezidentkou, a potom si ju zoberiem,“ upozornil rodák z Bratislavy. Podľa slov Rizmana majú obaja za sebou rozvod a stali sa opatrnejšími. Momentálne si chcú užívať spoločný čas aj bez sobášneho listu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: FB/Zuzana Čaputová