Robo Mikla spôsobil na Farme poriadny rozruch a okrem toho, že si prišiel na statok upratať svoje myšlienky, jeho ostré slová zasiahli aj ostatných súťažiacich. Prvýkrát po dramatickom úteku sa rozhodol prehovoriť a prijal pozvanie do Telerána.

Robo Mikla už po príchode na Farmu dával tušiť, že nesplynie s davom a zrejme dôjde aj k nejakému konfliktu. Medzi farmármi naozaj vyčnieval a okrem netradičného odievania do tigrovaných habitov či rybárskej siete vyvolal na statku poriadny rozruch aj ostrými rečami. Ako jediný naložil otvorene Michaele za jej škodoradosť a na záver si rýpol aj do kariéry Twiinsiek či Ibiho, čo sa nazaobišlo bez patričnej ostrej reakcie celebrít.

Najväčší šok ale prišiel počas duelu s Michalom Gajdošom. Po Michalovom zranení ruky, pre ktoré nemohol v dueli pokračovať, sa Robo rozhodol pre načakaný krok a z Farmy odstúpil v prospech súpera. Hlasovanie farmárov napokon rozhodlo o tom, že na statku môžu ostať obaja chlapi, no Robo naštvane opakoval, že končí a farmárov náhle opustil. Dokonca nenapísal ani list na rozlúčku, kde sa tradične určuje nový farmár týždňa.

S odstupom istého času ale prijal pozvanie do markizáckeho Telerána, kde Kvetke odpovedal na otázku, či ľutuje svoj unáhlený odchod a či by dnes urobil veci inak: “Preberal som si to sprava, zľava, zhora, zdola, je tam pár základných vecí, ktoré ma nepustili fungovať ďalej a tam to hasne pre mňa. Čiže keby som aj ľutoval, je to jedno,” znie nejasná odpoveď. Robo sa tak zrejme naozaj rozhodol z istých dôvodov opustiť statok a nebolo celkom podstatné, ako dopadne duel či následné hlasovanie spolufarmárov.

Zdroj │ Foto: YouTube, Facebook