Slováci ZÚRIA: Pred Prezídiom v Bratislave došlo k náhlej zmene!

Dátum:

Smrť policajného generála Milana Lučanského vyvolala búrlivú diskusiu v spoločnosti, pričom stačí skutočne málo, aby ľudia zbĺkli ako fakle a nešetrili hnevom. Pracovníkom policajného Prezídia sa to podarilo iba pár hodín po pohrebe bývalého policajného príslušníka.

8. januára sa v obci Štrba pri príležitosti pohrebu generála Milana Lučanského okrem rodiny a priateľov zhromaždili aj stovky občanov, ktorí chceli vzdať úctu rodákovi z Popradu. V rovnakom čase sa zoskupili ľudia pred Prezídiom policajného zboru v Bratislave na Račianskej ulici.

Spoločne zapálili sviečky, kládli vence, zaspievali slovenskú hymnu, a dokonca sa ulicou niesol 2-minútový potlesk vyjadrujúci vďaku policajnému exprezidentovi. Iba pár hodín po pietnom stretnutí však ľudí nahnevalo, že všetky spomienkové predmety boli nahádzané do čiernych odpadkových vriec, pričom sa nachádzajú priamo pri schodisku aj s plným kontajnerom.

Mnohí zo Slovákov videli aktuálne zábery z miesta Prezídia a išli sa presvedčiť na vlastné oči. ,,Ako si toto môžu dovoliť? Je to ohavnosť najhrubšieho zrna! Keď som videl tie vrecia, tak mi tlak vyskočil na 200, a zároveň mi bolo do plaču,“ napísal rozrušený Peter. Na sociálnej sieti sa objavilo množstvo podobných komentárov. Niektorých našincov mrzí, že neostali aspoň vence, ktoré nestáli málo. Ľudia sa však znova mobilizujú s cieľom zaplniť schodisko sviečkami a fotkami Milana Lučanského.

Predtým

Teraz

Zdroj: FB/Všetci za Milana #AllForMilan  |  Foto: FB/Všetci za Milana #AllForMilan, Milan Lučanský, Pixabay

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Harabina po výsluchu pustili: Jeho reakcia na zadržanie vás dostane!

Včera (16.mája) celé Slovensko šokovala správa o zadržaní bývalého sudcu...

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...