Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keď oznámila, že musí zrušiť koncerty a nebude účinkovať ani v divadelných predstaveniach. Dôvodom bola zdrvujúca diagnóza, ktorú si musela vypočuť od lekárov. Momentálne tak zmáha boj o to najcennejšie!

Slovenská speváčka Patrícia Janečková musí vo veku 23 rokov bojovať so zhubným nádorom na prsníku. Výsledky biopsie boli pre ňu veľkým šokom, keďže nepociťovala žiadne zdravotné problémy. Koncerty tak vystriedala chemoterapia a cesta k uzdraveniu.

Výherkyňa šou Talentmánia o svojej liečbe informuje pravidelne aj fanúšikov, pričom v apríli mala za sebou polovicu dávok chemoterapie a po troch mesiacoch sa cítila konečne aspoň trochu dobre. Dokonca aj kontrolné vyšetrovanie boli pozitívne. Žena s krásnym hlasom si je vedomá, že ešte nemá vyhraté a v budúcnosti by ju dokonca mala čakať mastektómia, no hľadá každý dôvod na radosť.

Pred pár dňami sa dokonca Patrícia na sociálnej sieti priznala, že niekoľko mesiacov zbierala odvahu, aby zverejnila fotku bez parochne či obľúbenej šatky. ,,Už som si zvykla a myslím, že nie je dôvod obávať sa akýchkoľvek negatívnych ohlasov. Toto som ja,“ napísala k záberu, kde je bez jediného vlásku, no s úžasnou iskrou v očiach, ktorá značí, že sa len tak nevzdá.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/patricia_janeckova  |  Foto: IG/patricia_janeckova, Pixabay