Neodmysliteľnou súčasťou dvanástej série reality šou Farma sa stala aj Nikol Fridrichová (32), ktorá však viac než čímkoľvek iným zaujala pred televíznymi kamerami predovšetkým pikantným vzťahom so súperom Henrichom Kuľkom (28). Kým ten má od momentu jej vypadnutia oči už len pre Rebeku Hlavatú (25), Nikol si z nešťastného kroku vedľa tiež veľkú hlavu nerobí.

Na markizáckom statku je v dvanástej sérii reality šou Farma poriadne horúco, pričom o najdivokejšie chvíle sa doposiaľ postarali Nikol s Heňom. Kým mladý čašník zo Spišského Štiavnika dnes obletuje už temperamentnú Rebeku, Nikol, jej bývalá nabližšia kamarátka zo statku, si už na dvojicu ani len nespomenie. Po pobyte na Farme sa totiž zamerala najmä na seba, svoju dcéru a prácu, avšak na druhú koľaj neodsunula ani fanúšikov.

Potom, čo Markíza koncom augusta predstavila 20 nových súťažiacich, sa mnohí diváci tešili práve na influencerku z Bratislavy, ktorá však na televíznych obrazovkách pôsobila celkom inak, ako na Instagrame. Dnes však už niet po jej strhanej tvári, kruhoch pod očami či strapatých vlasoch ani náznak, pričom zatočila nielen so svojou frizúrou a tvárou, ale aj váhou. Ako priznala v jednom z najnovších príspevkov, s kamerou sa síce nepriatelí, no po vypadnutí zo šou sa jej podarilo schudnúť sedem kilogramov. Verili by ste, že ide o tú istú ženu?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Nikol na Farme 12

Nikol dnes

Zdroj: IG/nikki_fridrich