Piatkový hlavný vysielací čas patril na Markíze už štandardne reality šou Farma, kde mali duelanti tvrdo bojovať o svoj postup. Kým sa do arény proti sebe nečakane postavili Rebeka s Annou, napokon bolo všetko inak a dievčatá sa posadili späť medzi ostatných súťažiacich. Do hry totiž vstúpili vypadnutí Chalupkári, ktorí bojovali o veľkolepý návrat vo viacerých disciplínach.

Tak toto tu ešte nebolo! Reality šou Farma opäť potvrdila, že veci, s ktorými súťažiaci automaticky rátajú, sa môžu v jedinom momente dramaticky zmeniť. To bol aj prípad posledného duelu, kedy sa proti sebe postavili zdrvená Rebeka a Anna, pričom situácia sa napokon nečakane zvrtla. Do arény totiž po chvíli vstúpili piati vypadnutí súťažiaci, ktorí na svoj čas čakali v neďalekej Chalúpke.

Po príchode, kedy doslova šokovali všetkých prítomných, sa Michal, Lukáš, Maja, Mário a Nikol postavili zoči voči súperom a venovali im poriadne ostré slová, z ktorých bol viditeľne rozrušený predovšetkým casanova Henrich. Následne sa medzi nimi udial súboj, z ktorého sa ako prvému podarilo oficiálne vrátiť do šou Lukášovi, pričom práve on získal aj väčšinu hlasov od farmárov želajúcich si jeho návrat. S troma bodmi ho napokon nasledoval Michal, ktorý zo šou pôvodne vypadol ako prvý.

Dramatický súboj napokon prebiehal najmä medzi Majou a Máriom, no napokon mal predsa len viac šťastia nechtár zo Zlatých Klasov. Na statok sa tak vrátilo čisto pánske zloženie, pričom najmenej bodov v špeciálnom dueli získala Nikol. Kontroverzná mamička sa pri odchode nezdráhala a svojej sokyni Rebeke prehovorila do duše, kým tá sa nezmohla na slovo.

Ako je zrejmé, Nikol si už zopár týždňov užíva predovšetkým spoločnosť milovanej dcéry a fanúšikom sa konečne mohla prihovoriť aj prostredníctvom sociálnej siete. Prvé slová oficiálne vypadnutej farmárky putovali všetkým podporovateľom, ktorým sa poďakovala za priazeň zjavne oddýchnutá a nešetriac dobrou náladou. Celkom iná, než ste ju spoznali na televíznych obrazovkách, nemyslíte?

 Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/9rxldl

Zdroj: IG/nikki_fridrich, farma.markiza