V skorých ranných sobotňajších hodinách došlo v americkom meste Jackson k hroznej tragédií. Požiar rodinného domu si vyžiadal život 33-ročnej mamičky, no zachrániť sa nepodarilo ani jej 6 malých detí.

Sobotné ráno v americkom meste Jackson v štáte Mississippi poznačila podľa informácií USAToday mimoriadna tragédia. Požiar zachvátil rodinný dom v čase, kedy sa v ňom nachádzala aj 8-členná rodina. Otec sa pokúšal všetkých zachrániť, no napokon skončil hospitalizovaný v nemocnici, kde sa zotavuje.

Jeho manželka Brittney Presley (33), ako aj šesť detí Landon Brookshire (15), Lane Presley (13), Lawson Presley (12), Grayson Presley (6), Malcom Presley (4) a maličká Felicity Presley (1), pri požiari, žiaľ, zahynuli.

Podľa slov vyšetrovateľa trvalo uhasenie ohňa 45 minút a okrem domu zhorelo aj vozidlo SUV, ktoré bolo odparkované hneď vedľa. Susedia hovoria o rodine ako o veľmi milej a nápomocnej a rovnako mesto je z hroznej udalosti zdrvené: “Clinton je veľmi úzka komunita, takže keď sa stane niečo tak tragické, ako teraz, zasiahne to celú komunitu.” Mama detí bol dokonca miestnou učiteľkou na škole, ktorú navštevoval aj jeden z jej synov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: eu.usatoday.com │ Foto: YouTube/Associated Press