Takmer každý článok či príspevok na sociálnych sieťach sa dnes stretne s ostrými reakciami niektprých ľudí. Dcéra zosnulého Andyho Hryca trafila klinček po hlavičke a nemožno s jej názorom nesúhlasiť.

45-ročná producentka Wanda Adamík Hrycová tvrdí, že prežíva najkrajšie chvíle svojho života, a to vďaka jej trom deťom. Zároveň zaspomínala na to, že dospievala v turbulentných 90tych rokoch, kedy bola “špecifická” doba.

„Bolo to veselé obdobie, ale tie najhoršie veci, ktoré sa diali v našej spoločnosti išli mimo moju bublinu. Ja som si žila vlastne jeden divoký a veselý, ale krásny život,“ prezradilao tej dobe.

Dnes je aj podľa nej iná doba, no obáva sa, že nálada v slovenskej spoločnosti je ešte oveľa horšia ako vtedy., pred tromi dekádami. „Nevnímam to dobre. Som veľmi nešťastná z toho, ako politici rozdelili túto spoločnosť a naďalej ju rozdeľujú. Myslím si, že vôbec nechápu, kam to môže spieť a bojím sa toho, kam to môže spieť, takže nemám z toho dobrý pocit,“ zhodnotila situáciu.

Jej hodnotenie je pritom z nášho pohľadu oveľa lepšie ako väčšina hodntení osobnosti. Ona totižto neprispela k ďalšiemu rozdeľovaniu, nepovedala, čo alebo kto je dobrý a kto kvázi zlý. A to napriek tomu, že jej príspevok z 30. septembra čo-to o jej názore napovedal.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Wanda Adamik Hrycova (@wandahrycova)


Zdroj: Topky | Foto: IG/wandahrycova