Reality šou Farma 11 už oficiálne zatvorila svoje brány, avšak život niektorých zo súťažiacich mapuje televízia Markíza aj po vypnutí kamier. Najnovšie sa o malý rozruch postarala bývalá snúbenica finalistu Radovana Dulina, ktorá sa konečne stretla tvárou v tvár so svojou sokyňou Kristínou.

Iveta Maászová, Kristi Dali, Michal Rajcsányi, Radovan Dulin a Romana Košťálová sa v posledných dňoch stretávajú v pohodlí svojich domovov, aby súperov z Farmy pohostili a navarili im chutné jedlá. V uplynulej časti relácie Život po Farme navštívili v Dunajskej Lužnej východniara Rada, ktorý sa pochlapil trojchodovým menu. Koncept výrazne pripomínajúc reláciu Bez servítky sa však nezaobišiel ani bez lahodných prekvapení, pričom tie stiahli žalúdok nejednému z prítomných.

Hostiteľ si pri prvom chode vystretlil zo svojich súperov a naservíroval im poriadne prekorenenú a presolenú kapustnicu, ktorú kontroverzná Romana neváhala vypľuť. Po ďalších jedlách vstúpila do uvoľnenej atmosféry Radova bývalá snúbenica Ivana, pričom sa vrátila domov aj so svojou maloletou dcérkou.

Namiesto negatívnej reakcie na prítomných hostí si zachovala chladnú hlavu a s úsmevom sa zvítala nielen Michalom, Ivetou či Romanou, ale sebavedomím podaním ruky a bozkami privítala vo svojom dome aj aktuálnu partnerku jej expriateľa, Kristínu! Ako však fotomodelka priznala, na návšteve sa necítila komfortne, pričom počas večera nebola v dome Rada a Ivany, ktorá jej naložila vo finále Farmy, vo svojej koži.

Video zo stretnutia sokýň môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/kristi_dali, YouTube