Varholíková spôsobila smrť 4 ľuďom: Prvýkrát prehovorila o osudnom dni!

Dátum:

Slovenská dedička miliónového impéria Eva Varholíková Rezešová spôsobila v roku 2012 vážnu dopravnú nehodu, pri ktorej zomreli štyri osoby. Vo väzení bola šesť rokov, pričom sa k tragickému dňu už nechcela vyjadrovať. Po štyroch rokoch na slobode sa napokon predsa len rozhodla prehovoriť.

Eva Varholíková bola pod vplyvom alkoholu, keď v auguste 2012 narazila na diaľnici M3 do auta značky Fiat Punto, ktoré sa následne vznietilo. Na mieste nehody prišli o život traja ľudia a štvrtá osoba zomrela pri prevoze do nemocnice. Vinníčka bola odsúdená na deväť rokov väzenia, no vďaka dobrému správaniu sa na slobodu dostala po šiestich rokoch.

Členka klanu Rezešovcov najnovšie prijala pozvanie do podcastu obávaného maďarského moderátora Sándora Friderikusza, ktorý ju rozhodne nešetril. 44-ročná blondínka sa vrátila aj k tragickej udalosti. ,,V osudnú noc, keď sa stala nehoda, som bola nešťastná. Mala som problém s otcom svojej mladšej dcéry,“ povedala, pričom vysvetlila, že sa práve vracala od neho domov do Košíc, no jej bývalý partner sa s ňou nechcel rozprávať.

Pri otázke, či pila pred nehodou, počas nej alebo po nehode prišlo dlhé ticho, i keď je známe, že mala 1,5 promile alkoholu v krvi a fľašu s vodkou našli policajti aj v jej vozidle. Moderátorovi napokon povedala, že si na nehodu nepamätá a je za to rada. Za volant si však dodnes nesadla a ani to neplánuje. Varholíková tiež priznala, že pri súdnom procese sa nevedela pozrieť do očí pozostalým a nikdy to nedokáže, keďže si uvedomuje, akú bolesť im spôsobila.

Dcéra oceliarskeho magnáta prezradila, že sa vo väzení nezbláznila vďaka práci, ktorej sa venovala osem hodín denne. Robila ručné práce a dokonca sa naučila šiť. V závere rozhovoru sa napokon rozhodla venovať pár slov pozostalým. „Je pre mňa veľmi ťažké začať o tomto rozprávať, pretože viem, že je to pre vás náročné. Ale musím sa ospravedlniť. Potrebovala som čas, aby som vám to povedala správne a aby som bola naozaj úprimná a je mi to naozaj a vážne veľmi, veľmi ľúto,“ odkázala im dvojnásobná matka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YT/Friderikusz Podcast  |  Foto: YT/Friderikusz Podcast, Vajdasági Rtv

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...