Už o pár dní spustí TV Markíza v spolupráci s Novou novú reality šou Survivor, kde sa celkovo predstaví 24 súťažiacich. Tí sa pobijú o lákavú finančnú výhru vo výške 100-tisíc eur, pričom mnohí diváci majú námietky predovšetkým voči jednej polovici účastníkov.

Pred televíznymi kamerami sa totiž tento raz spojí dvanásť verejnosti neznámych Čechov a Slovákov, kým druhú časť budú tvoriť osobnosti zo sveta športu a šoubiznisu. Okrem iných sa tak v novej šou ukážu Nathan z Love Islandu, bývalý YouTuber Daniel “GoGo” Štrauch, ale aj sympatická Xénia Gregušová, víťazka Farmy 12. „Som vďačná za každú príležistosť a neskutočne sa teším no to, že si na vlastnej koži vyskúšam, aké je to prežiť bez ničoho na opustenom ostrove. Rada spoznám nových ľudí, rada zažijem ten adrenalín a stres pri každej súťaži…. Toto všetko sú veci, ktoré človek bežne nezažije, a preto sa to všetko neskutočne teším,“ uviedla na margo novej skúsenosti exfarmárka.

Práve plavovláska však zrejme leží v žalúdku exkolegom z reality šou, ktorí neváhali a pod príspevok Markízy s účastníkmi novej relácie napísali štipľavé komentáre. Už v minulosti totiž viacerí neskrývali presvedčenie, že Xénia bola vopred dohodnutou víťazkou dvanástej série statkárskej súťaže. ,,Prečo už teraz viem, kto vyhrá?“ napísala pod príspevok kontroverzná Nikol Fridrichová, pričom mnohí predpokladajú, že si opäť rýpla práve do rodáčky zo Žiliny. Nespokojnosť neskrýval ani výherca jedenástej série Gabriel Sedláček, ktorý má na výber bojovníkov taktiež jasný názor: “Viac obyčajných Slovákov ste nevybrali, lebo by im nakopali r*ť. Hlavne, že tam budú „celebrity“.”

Markíza však neostala po komentároch ticho a Nikol odpísala verejne priamo na Instagrame. ,,Ešte sa ani nezačalo nakrúcať. Tak sa nechajme prekvapiť, kto najlepšie zvládne nástrahy divočiny,“ uviedla televízia ohľadom predmetného, pričom súťažiaci majú odletieť do Dominikánskej republiky práve v nedeľu (2. januára).

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

 

Zdroj | Foto: IG/tvmarkizaofficial, nikki.fridrich, markiza.sk