Reality šou Farma sa aj po dlhých rokoch vysielania teší diváckej obľube, pričom fanúšikovia vďaka relácii spoznali už desiatky výhrychtivých súťažiacich. Jednou z tých, čo sa aj po vypnutí kamier teší mimoriadnej priazni sledovateľov, je sympatická Sára Adamčíková, ktorá aktuálne prežíva ťažké obdobie. 

Dvanástej série reality šou Farma sa zúčastnila aj fitness trénerka Sára Adamčíková, ktorá by mala v týchto dňoch prežívať najkrajšie dni svojho života. Ako totiž začiatkom roka priznala pred fanúšikmi, pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko. Synčeka má porodiť partnerovi, s ktorým vzťah potvrdila v apríli minulého roka, avšak ako sa zdá, snom o vytúženej rodine je koniec.

Na sociálnej sieti Instagram totiž prehovorila o bolestivom rozchode, ku ktorému došlo už pred istým časom, avšak doposiaľ nemala silu o tom verejne rozprávať. ,,Čakám syna a viem, že to bude úžasný muž plný sily. Naučím ho bezpodmienečne milovať tak, ako ja milujem jeho. On to všetko pochopí. Budeme dvaja najväčší parťáci. Už teraz to viem,” napísala Sara.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/sarik_adamcikova