Ako sa zdá, na hlavu Roberta Fica sa to sype doslova z každej strany. Potom, čo zo Smeru iba pred pár hodinami definitívne odišiel Peter Pellegrini, sa na jeho osobu valí doslova jedna kauza za druhou.

Predseda strany Smer-SD zažíva mimoriadne ťažké obdobie. Potom, čo sa v uplynulých hodinách prevalilo podozrenie, že telefonáty a maily slovenskej vlády, prezidentky a ďalších mohli byť sledované, Richard Sulík adresoval členom strany ostré vyjadrenie. Robert Fico, ktorý bol taktiež vypovedať na NAKA kvôli kauzám Dobroslava Trnku, bol navyše poslancom Jozefom Pročkom obvinený, že prišiel na parlamentnú schôdzu pod vplyvom alkoholu.

Na základe predmetného sa strhla medzi bývalým humoristom a Ľubošom Blahom šokujúca roztržka, ktorá mala údajne vyústiť až do fyzického násilia. Absolútnu bodku za celým incidentom však dal práve samotný bývalý premiér. Facebooková stránka Zomri totiž zverejnila video jeho reakcie na to, ako Pročko podával procedurálny návrh, aby boli v pohotovosti záchranné zložky. Robert Fico si v ňom nielenže poklepe po čele, ale následne aj adresuje vulgárne gesto poslancovi. Nuž, je práve takéto správanie sa hodné lídra druhej najsilnejšej potickej strany?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Zomri | Foto: FB/R.F.