Koncom augusta prekvapil Slovensko nečakaný konflikt dvoch kontroverzných hviezdičiek, ktoré si k sebe našli cestu po účinkovaní v jojkárskej šou Bez servítky. Spevák David Key (25) mal s bývalou účastníčkou súťaže krásy Miroslavou Fabušovou (39) dokonca zdieľať spoločnú domácnosť, čo malo v konečnom dôsledku trpkú dohru.

Fabušová, známa aj ako účastníčka dopravnej nehody Borisa Kollára, sa v marci tohto roka zúčastnila kulinárskej relácie Bez servítky, pričom práve vďaka projektu sa spoznala so spevákom Davidom Keyom. Odvtedy nerozlučná dvojica následne pristúpila aj k spoločnému bývaniu, avšak všetko sa zmenilo koncom augusta. Po nočnej roztržke, kedy došlo aj v dôsledku fyzického útoku k privolaniu polície, oznámili, že ich priateľstvu je koniec.

Ako len pred okamihom informoval Čas.sk, napriek skutočnosti, že Key nedávno priznal náklonnosť k mužom, s Fabušovou mal údajne udržiavať intímny vzťah. A nielen to! „David a Mirka sa skamarátili počas televízneho projektu, veľa sa nasmiali, mali sa radi. Nasťahovali sa k sebe a potom sa dohodli, že chcú spoločné dieťa,“ prezradil pre denník blízky priateľ Davida a Miroslavy.

Tvrdí, že obaja vždy túžili po dieťatku, a tak spolu udržiavali intímny vzťah, avšak napokon oň mali prísť. “Skončila v nemocnici a zvalili to na zdravotné ťažkosti, ale pravda je, že potratila a presne preto aj prišlo k hádke s Davidom. On jej vyčítal, že posledné týždne znova pila, a preto prišla o dieťatko,“ šokuje otvorenosťou.

Mladý spevák pre Nový Čas potvrdil, že s bývalou modelkou udržiaval intímny vzťah, no k ďalším záležitostiam sa vyjadriť odmietol. Kým David informáciu nepoprel, opačný postoj zaujala Fabušová, ktorá tvrdí, že žiadna z predmetných informácii nie je pravdivá.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: IG/davidkeyofficial, mirka_fabus