Kontroverzný spevák David Key, ktorý má na svojom konte hity s Ondrejom Kandráčom, Gizkou Oňovou či kapelou Gipsy Čáve, urobil len pred pár dňami jedno z najväčších rozhodnutí vo svojom živote. Aj keď ho mnohí upozorňovali, že priznaním svojej náklonnosti k mužom môže pochovať celú svoju kariéru, pocit šťastia a slobody pre neho znamená podstatne viac!

Nie je to tak dávno, čo sa v kulinárskej šou Bez servítky objavil mladý spevák David Key, ktorý s odhodlaním fanúšikom prezradil zákulisné informácie z natáčania relácie. O pár mesiacov neskôr zažil šok, keď prišiel o svoje konto na sociálnej sieti Instagram, pričom po jeho opätovnom získaní prekvapil verných priaznivcov nečakaným priznaním.

,,Pamätám si, ako mi vravievali, že keď to poviem, tak môžem zabudnúť na celú svoju kariéru. Aj keby mi to malo “zničiť” čokoľvek, čo verím, že sa nestane, na to, aby som ja mohol fungovať, a taktiež moja pripravovaná tvorba, aby som mohol byť šťastný aj vo svojom súkromí a s niekým, tiež robiť šťastými aj vás, aby som mohol byť bližšie k vám a otvorenejší, som to mal potrebu vám povedať,” uviedol David.

Neprehliadnuteľný mladík následne pre portál Topky priznal, že najskôr svoju orientáciu odhalil pred rodičmi, ktorých reakcia ho absolútne odrovnala. Ako uviedol, prvého priateľa mal ako 19-ročný, pričom práve on mu povedal, že jeho rodičia sú s danou situáciou oboznámení, a tak David poslal svojej mame a otcovi krátku SMS s tým, že má chlapca. Následne si vypol telefón na celý deň, nakoľko sa hanbil a bál, no reakcia po jeho zapnutí bola viac ako fantastická!

„Keď som zapol telefón, našiel som SMS od rodičov: Ľúbime ťa, ozvi sa. Bol to nádherný pocit,” prezradil Topkám hudobník. Ako dodal, od otca, ktorý ho podľa jeho slov obdivuje a je na neho hrdý, sa mu dostalo mimoriadnej podpory, ako aj od mamy, pričom tá momentálne pracuje v Rakúsku. “Tešia sa z toho, že som “slobodný” a že môžem byť inšpiráciou aj pre iných,” dodal pre Topky.sk Dávid.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Topky.skFoto: IG//davidkeyofficial