Blahu nezastaví ani súdny príkaz: Tvrdý náklad na adresu Čaputovej!

Dátum:

Konflikt medzi Zuzanou Čaputovou a Ľubošom Blahom sa natoľko vyostril, že sa prezidentka rozhodla obrátiť na súd, ktorý jej dal za pravdu. Poslanec tak dostal poriadne po prstoch, no zdá sa, že súdne rozhodnutie ho nezastaví. Svedčí o tom aj jeho najnovšie vyjadrenie!

Útoky na prezidentku zo strany Ľuboša Blahu boli natoľko intenzívne a silné, že sa Zuzana Čaputová rozhodla obrátiť na súd. Nedávne súdne rozhodnutie napokon nariadilo poslancovi, aby prestal šíriť klamstvá o našej hlave štátu a nenazýval ju vlastizradkyňou, agentkou cudzích mocností či “Lady Pentagon“. Dostal taktiež 72 hodín, aby odstránil všetky tieto tvrdenia z jeho statusov na sociálnej sieti.

Člen strany Smer-SD je presvedčený, že súdny zákaz je zásahom do práva slobodného prejavu a demokracie. Podľa jeho slov ide o splašenú reakciu na posledný prieskum, podľa ktorého prezidentke spadli referencie o 10 %. Blaha taktiež vyčíta Čaputovej, že namiesto riešenia závažných historických kríz sa zaoberá svojimi osobnými komplexmi.

42-ročný politik naďalej trvá na tom, že má vplyvná blondínka veľmi podozrivé vzťahy s americkými predstaviteľmi a vlastným národom pohŕda. Smerák dokonca obvinil prezidentku, že práve ona nedokáže ponúknuť nič, len nenávisť. ,,Ak mi štátna moc zakáže hovoriť o prezidentke ako o vlastizradkyni, budem o nej hovoriť ako o fašistke- vzhľadom na jej aktuálny džihád proti slobode ľudí je to mimoriadne trefné označenie,“ napísal na sociálnej sieti, pričom zdôraznil, že zvíťazí nad Čaputovou a bude sa tvrdo brániť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Ľuboš Blaha  |  Foto: FB/Ľuboš Blaha, Zuzana Čaputová

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...