Na farme sa odohral ďalší duel, ktorý bol opäť plný emócií a predchádzali mu hádky medzi ženským osadenstvom. Aj napriek tomu, že súťažiace sa tvárili sebaisto, každá z nich mala v sebe neistotu. Jedna z farmárok bola presvedčená o tom, že sa bude nachádzať v duealantskej chatke. Splnilo sa jej to?

Výber prvého duealanta bol plný prekvapení a rozhodnutie farmárov sa zmenilo zo sekundy na sekundu. Zatiaľ čo na začiatku týždňa bolo takmer rozhodnuté, že do duelu pošlú Milana, okolnosti všetko zmenili. Vzťahy so sluhom však boli natoľko silné, že takmer jednohlasne sa prvou duealantkou stala Alenka.

Po rozhodnutí najstaršej farmárky sa do duelu dostala aj Lula. Prekvapivé však bolo uvažovanie Luly, ktorá si nebola istá či vôbec chce bojovať. Nakoniec sa druhá duealantka rozhodla ísť na plno do arény a vybrala si prekvapenie, vedomostný test a pílenie dreva.

Duel bol naozaj napínavý, keďže rozhodnúť musela až tretia disciplína. Mladá tmavovláska ako prvá prerezala kládu, aj keď to bolo naozaj veľmi tesné. Samozrejme, že najväčšou radosťou sršal Dávid, ktorému sa vrátila jeho princezná. Rozlúčka s Alenou však zahŕňala úsmevy od ucha k uchu a farmári zrazu svoju bývalú súperku považujú za fajn ženu.

Zdroj: markiza.sk | Foto: facebook.com