Pre mnohých divákov šou Ruža pre nevestu je najväčšou favoritkou Stanislava Lučková. Pred pár dňami na krásku z východného Slovenka niekto vytiahol špinu z minulosti. Stanka pre web Markiza.sk poskytla svoju reakciu.

Stanka nerobí intrigy ani žiadne roztržky. Skôr sa drží v ústraní a s väčšinou dievčat komunikuje opatrne. Žeby bola poznačená minulosťou, a preto sa snaží mať radšej odstup?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Minulý týždeň prišiel do redakcie Plusky zvláštny email. Ako anonym uviedol, Stanku považuje za favoritku a aj jej verí, že by si rada našla partnera. ,,Predsa len, už oslávila 30-ku a nikto nemladne, povedzme si. Za tým jej opatrným prístupom a ťažším otvorením sa ostatným ľuďom a dlhším získavaním si jej dôvery môže byť aj jej skúsenosť a sklamanie v láske z nedávnej minulosti,” píše sa v dlhšej správe.

,,V septembri 2020 bolo pri protidrogovej akcii s názvom Firma na východnom Slovensku zadržaných 11 osôb, ako hlavný podozrivý jej vtedajší priateľ a spolu s ním aj ona sama. Nakoľko sa po vypočutí nezistila jej vedomá účasť na tejto činnosti, 4 osoby vrátane nej boli bez vznesenia obvinenia prepustené. V tom čase však študovala na SOŠ PZ v Košiciach a mala našliapnuté na kariéru policajtky, ako však prikladám v prílohe, tá jej následne nebola umožnená. Možno aj dobre, keďže by sme ju dnes nevideli v reality šou,” šokoval zdroj. Nejde však o žiadnu vymyslenú klebetu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa STANISLAVA LUČKOVA 🌹 (@stanislavaluckova)

K celej veci sa vyjadrila aj samotná Stanka, ktorá priznala, že si pred pár rokmi prešla poriadne nepríjemným obdobím. Pre Markiza.sk brunetka uviedla, že drogy boli pre ňu vždy tabu a nikdy by jej ani nenapadlo, že sa s nimi môže spájať jej vtedajší priateľ. ,,Podľa vyšetrovateľov však pri sebe drogy ani nikdy nemal a žiadne pri ňom nikdy nenašli. V tom čase, keď údajne páchal trestnú činnosť, som veľa cestovala, plnila si povinnosti Miss… Popri všetkých povinnostiach som ho nikdy nekontrolovala a ani nemala žiaden dôvod. Krátko po mojom nástupe na policajnú školu jeho činnosť vyšla najavo a ja som bola vypočutá vo veci ako svedok, ďalej som vyšetrovaná nebola,“ vyjadrila sa známa kráska. Dôsledky naozaj pocítila aj v škole.

 „O nejaký čas neskôr ma však súčasná riaditeľka SOŠ PZ uvoľnila zo služobného pomeru podľa paragrafu 190 bez udania dôvodu. To znamená, že počas skúšobnej doby, v ktorej som stále bola, môže byť policajt uvoľnený zo služobného pomeru aj pre jeho modré oči. Za hlavný dôvod môjho uvoľnenia považujem osobnú zaujatosť riaditeľky SOŠ PZ voči mojej osobe a taktiež voči mojej mame, ktorej v minulosti pravidelne prejavovala nesympatie. Žiadna súvislosť s drogami nebola v písomnom oznámení spomenutá. Proti tomuto rozhodnutiu som sa však brániť nemohla,“ uzavrela kandidátka na nevestu pre ženícha Radka Urbanyaka.

Úpravy nemá iba Dolli: Aha, ako kedysi vyzerala favoritka Stanka!

Zdroj: Pluska, Markiza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial