Dominika Cibulková je znova v radostnom očakávaní, pričom sa už čoskoro stane dvojnásobnou mamičkou. Bývalá tenistka si posledné dni tehotenstva značne užíva a intenzívne sa pripravuje na príchod nového člena rodiny. Nezabúda však ani na svoje obchodné aktivity, ktoré jej prišli v tomto období viac ako vhod.

Dominika Cibulková je vo vysokom štádiu tehotenstva, vďaka čomu sa jej synček Jakubko čoskoro dočká súrodenca. Známa blondínka sa blíži do finále, pričom dôkazom je nedávne odvážne video, kde stojí pred zrkadlom úplne nahá s krásnym bruškom. Pri prvom tehotenstve sa inšpirovala americkými zvykmi, keďže pripravila tzv. baby shower party, kde pozvaným hosťom prezradila pohlavie a neskôr aj meno bábätka.

Bývalá tenistka však tentokrát neprezradila pohlavie, meno ani očakávaný dátum pôrodu. To, či bude mať 2-ročný Jakubko sestričku alebo bračeka, sa čoskoro zverejní skutočne originálnym spôsobom. K zvýšeniu napätia jej totiž pomôže stávková kancelária, ktorá umožní ľuďom staviť si na pohlavie bábätka, ktoré už o pár týždňov príde na svet.

Cibulkovú zaujímalo, či je takáto spoločenská stávka legislatívne v poriadku. Po vyriešení právnych záležitostí sa tak milovníčka módy stala prvou Slovenkou, na ktorej druhé bábätko sa dá stávkovať. Podľa jej slov súhlasila s týmto nápadom iba preto, že má so spomínanou spoločnosťou dobré skúsenosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/doxxbet.sk, FB/Dominika Cibulkova | Foto: IG/doxxbet.sk, domicibulkova