Martin Jakubec sa v poslednom období nemiestne vyjadruje na adresu známych osobností, ako je moderátorka Jasmina Alagič, raper Rytmus či komička Evelyn. Uráža ich do špiku kostí, čo exfarmára z desiatej série reality šou Farma poriadne dožralo.

Najväčším tŕňom v Jakubcovom oku sa stal rozhodne raper Rytmus, ktorého po novom nazýva “Turek“. Tesne pred Silvestrom sa uskutočnil battle medzi Rytmusom a bývalým thajským boxerom Marpom. Spevák obľúbených “evergreenov“ tak dostal opäť možnosť komentovať prehru Vrbovského.

Martin dokonca verejne uvažoval nad tým, že vyzve úspešného rapera do ringu. Po pár dňoch však zmenil rétoriku a na sociálnej sieti zverejnil výzvu pre fanúšikov. V prípade, ak mu záujemca zaplatí 400-tisíc eur, čerstvý ženáč je ochotný kývnuť na boxerský zápas.

Vyhlásenie zachytil aj exfarmár Filip Hakl, ktorý chce speváka konečne umlčať. ,,Pán Jakubec, chceš silou mocou súboj? Na takýto moment som sa vždy tešil, konečne mu zavrieť ústa, keďže jediné, čo vie, je urážať druhých. Sú to len slová alebo máš naozaj odvahu premeniť slová na realitu? Ak máš odvahu, tak ťa vyzývam na súboj…“ napísal odhodlaný mladík.

Zdroj: Instagram/filiphakl  |  Foto: Instagram/filiphakl, markiza.sk, Facebook/Martin Jakubec