V slovenskej politike sa objavil nový konflikt. Tentokrát europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová zverejnila zábery z letiska aj lietadla, na ktorých sa nachádza jej kolega z europarlamentu Milan Uhrík. Ten jej po zverejnení poslal ďalšiu fotku s odkazom.

Lucia Ďuriš Nicholsonová pri cestovaní do Bruselu a aj naspäť domov narazila na letisku, no aj v lietadle, na svojho kolegu Milana Uhríka. Následne politička zverejnila na sociálnej sieti zábery, na ktorých nosí europoslanec respirátor, hoci na Slovensku verejne kritizuje protipandemické opatrenia.

Ráno letel europoslanec Milan Uhrík do Bruselu prvou triedou. Sedel v nej poslušne s FFP2 respirátorom. Doma vykrikuje, že ste OUCE, keď nosíte masky a respirátory. Jeho oddaní sympatizanti potom napádajú predavačky v Lidli za povinné nosenie rúšok… Teraz večer letím z BXL do Viedne ja. Ekonomickou triedou. Z presvedčenia. A koho nevidím na letisku? Hrdinu Milana Uhríka, ktorý ani náhodou neni OUCA. Hrdina sedí na letisku v chirurgickom rúšku. Vie, že ho vidím a je mu to trápne,” opisuje politička.

Nicholsonová tiež poukázala na to, že poslanec cestuje prvou triedou, kým ona z presvedčenia lieta lacnejšou ekonomickou. Na jej príspevok na sociálnej sieti zareagoval aj samotný Uhrík, ktorý priložil svoju fotografiu z parlamentu, kde sedí rovnako s prekrytými dýchacími cestami: “Aby ste si ma nemusela fotiť s rúškom “potajme” odzadu, tak túto Vám venujeme grátis z môjho FB archívu,” odvetil. Po príchode z Bruselu zverejnila nečakanú novinku aj europoslankyňa Monika Beňová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Lucia Ď. Nicholsonová, YT/Lucia Ďuriš Nicholsonová MEP, Milan Uhrík • Republika