Minister vnútra Roman Mikulec len nedávno, rovnako ako Veronika Remišová, potvrdil pozitívny test na Covid a musel absolvovať párdňovú domácu karanténu. Teraz ale politika zrejme nepotešila najnovšia správa, že jeho hovorkyňa a známa tvár končí na svojom poste.

Od Romana Mikulca odchádza jeho hovorkyňa Barbora Túrosová, expartnerka Jaroslava Naďa. Blondínka pôsobila na rezorte vnútra aj ako riaditeľka odboru kancelárie ministra a hovorkyňa, pričom v čase nástupu na post tvorila šesť rokov pár s Jaroslavom Naďom, s ktorým vychováva synčeka Adamka.

Po pár mesiacoch sa však s Naďom v dobrom rozišli a najnovšie šokovala aj skončením pracovného pomeru u Mikulca. “Na svojej pozícii oficiálne končím v pondelok. Po dlhšom zvažovaní som sa rozhodla zmeniť pracovné prostredie z dôvodu pretrvávajúcich rozdielnych pohľadov na spôsob a mieru komunikácie,” uviedla pre Nový Čas.

Poďakovala však za poskytnutú príležitosť a nadobudnuté skúsenosti. Denník ale disponuje informáciami zo zákulisia, podľa ktorých mali panovať v rezorte napäté vzťahy už istú dobu. Z kancelárie malo byť opakovane počuť hádky a krik. Jej funkcia ostane po odchode nateraz neobsadená, pričom sa nevie, či Túrosová ostane pracovať v štátnej správe.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: YT/Denník N, FB/Barbara Turosova