Jeden z najobsadzovanejších slovenských hercov si len prednedávnom prešiel peklom, keď ho bývalá manželka obvinila z obťažovania ich spoločného syna. Sväťo Malachovský sa po šokujúcej kauze stiahol z očí verejnosti, pričom pozornosť upriamil predovšetkým na svoju prácu.

Sväťo Malachovský si len pred pár mesiacmi prešiel mimoriadne ťažkým obdobím. Potom, čo v roku 2016 prekvapil verejnosť náhlym rozchodom s Ľubicou Čekovskou, ktorú vymenil za zásadne mladšiu herečku Petru Molnárovú, prišiel ďalší šok. Kučeravá kráska mu najskôr porodila syna Tima (5) a tesne pred príchodom na svet mladšieho Marka (3,5) sa cesty dvojice nečakane rozišli.

Ešte počas tehotenstva si 36-ročná blondínka zbalila kufre a s odstupom času vyšla s verejným vyhlásením, že Sväťo mal zneužívať ich malého syna. Herec okamžite všetky tvrdenia poprel, pričom sa ho ostro zastala nielen rodina, ale dokonca aj bývalá manželka Ľubica, ktorej zlomil srdce práve aférou s Molnárovou. „Takéto klamstvo a špinavosti si v podstate nezaslúžia môj koment. Nevychádzam z údivu, že niekoho poslaním v živote je škodiť takýmto spôsobom. Je mi úprimne ľúto, že nedostatok práce a záujmu o jej osobu ju dohnali k tomu, aby sa zviditeľňovala týmto spôsobom. Ja len verím, že zlo a lož nezostanú nepotrestané!“ uviedol svojho času k obvineniam Sväťo.

Neskôr celý incident označil za úplné dno, pričom potvrdil rozvod. A kým Petra v posledných rokoch zaujala verejnosť jedinou skladbou zverejnenou na platforme YouTube, zdá sa, že hercovi sa darí. Potom, čo sa objavil v úspešnom filme Známi neznámi, novom kinohite Invalid, ale aj seriáloch Chatári, Hranica či Delukse, šťastie sa na neho usmialo aj v súkromí.

50-ročný rodák z Bratislavy má mať po boku novú partnerku, ktorej totožnosť však nateraz ostáva záhadou. Už začiatkom roka zverejnil na sociálnej sieti záber so ženskou nohou s textom: ,,Vykročte tou správnou nohou do toho dvadsiatehotretieho,” kým zvedavosť fanúšikov pošteklil aj počas aktuálneho víkendu. ,,Viem, že vieš, čo pre mňa znamenáš.. spriaznená duša,” napísal k fotke s blondínkou. Aj keď niektorí špekulujú, či nejde o Scarlett, dcéru Gizky Oňovej, Sväťo sa k totožnosti svojej spriaznenej duše nateraz nevyjadruje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/svato_malachovsky, petra_molnarova_