Mikuláš Černák reaguje na Putina: ,,Mám priateľov na Ukrajine a..!“

Dátum:

Mikuláš Černák je za mrežami od roku 1997, pričom je odsúdený na doživotie za sériu vrážd. Aj napriek tomu, že je vo väzení takmer 25 rokov, stále sleduje aktuálne dianie vo svete i na Slovensku. Svoje myšlienky pritom veľmi rád vyjadrí aj na sociálnej sieti, pričom najnovšie zareagoval na útoky na Ukrajinu.  

Vladimir Putin naďalej pokračuje v útokoch na Ukrajinu, pričom ruská armáda sa snaží obsadiť všetky dôležité miesta v krajine. Dianie vo svete z väznice sleduje aj bývalý šéf slovenského podsvetia, ktorý je v šoku z predchádzajúcich udalostí a zo zistenia, že ani v 21. storočí nie je mier samozrejmosťou.

55-ročný väzeň sa rozhodol tvrdo odsúdiť konanie ruského prezidenta. ,,Boli sme svedkami toho, ako niekoľkonásobne silnejší napadol tým najagresívnejším spôsobom svojho slabšieho suseda. Ujko z Kremľa dokonca pohrozil všetkým svetovým lídrom, aby sa ani nezamýšľali zabrániť mu v tejto jeho okupačnej invázii proti ukrajinskému ľudu, lebo zažijú peklo, ktoré si ani nevedia predstaviť. Otázkou zostáva, čo môže viesť takého skúseného politika k takýmto šialeným slovám a skutkom, keď si musí predsa uvedomovať, že každá vojna prináša zničujúce následky aj pre toho, kto ju začal,“ uvádza sa v statuse na sociálnej sieti.

Rodák z Brezna taktiež uviedol, že chce podporiť svojich ukrajinských priateľov a ich rodiny, ktoré zbytočne trpia a umierajú vo vojne mocných. ,,Mám priateľov na Ukrajine a chcem im, ako aj všetkým Ukrajincom aspoň takýmto spôsobom súcitne zaželať, aby sa to peklo v ich krajine čím skôr skončilo a oni mohli znova žiť slobode a šťastne,“ dodal Černák.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Mikuláš Černák bol v Kyjeve v roku 2003

Zdroj: FB/Mikuláš Černák  |  Foto: YT/SME, FB/Mikuláš Černák

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Nádherná nevesta: Krásna exfarmárka povedala svoje životné áno!

Reality šou Farma už onedlho odštartuje neuveriteľnú štrnástu sériu,...

Ďalší moderátorský flek: Zábranská po Let’s Dance v novej relácii RTVS!

Televízia Markíza stavila v siedmom ročníku tanečnej šou Let's...

Z Let’s Dance do DENNEJ šou: Viktor Vincze získal ďalší lukratívny flek!

Televízia Markíza len prednedávnom ukončila prestížnu šou Let's Dance,...

Zomrel svedok z kauzy, v ktorej figurovala aj Plačková: OBESENÝ!

Koncom septembra uplynulého roka otriasla celou verejnosťou šokujúca kauza,...