Už o pár dní sa na obrazovky televízie Markíza vráti kontroverzná reality šou Farma, ktorá vyvoláva v divákoch mnohé vášne. Dvanásta séria nebude evidentne ničím rozdielna, pričom už dnes sa Slovákom nepozdáva, že súťažiaci budú rozdelení na dedinčanov a mešťanov.

Reality šou Farma 12, ktorú bude opäť moderovať komička Evelyn, sa vracia na televízne obrazovky už 31. augusta. Prvou potvrdenou súťažiacou bola produkciou Markízy neriadená strela Nikol Fridrichová, pričom ako je dnes už známe, pred kamerami sa objaví aj striptér Heňo Szabo.

Ďalšou adeptkou na výhru vo výške 75 000 € je krásna tanečnica Xénia Gregušová, ktorá sa v roku 2018 zúčastnila súťaže krásy Miss Universe, ako aj Miss stredných škôl, kde získala titul 1. vicemiss. 21-ročná brunetka je učiteľkou v tanečnej škole, pričom ako priznáva, miluje nielen pohyb, ktorému sa venuje od šiestich rokov, ale aj deti.

Rodáčka zo Žiliny má však z minulosti skúsenosť i s gogo tancom, no ako uviedla pre portál markiza.sk, práve kvôli nemu sa stretla s mnohými predsudkami. “Je to profesia, vďaka tomu som mala veľa zážitkov a na to som hrdá,” uviedla Xénia, ktorá sa snaží predovšetkým usmievať a problémy riešiť s chladnou hlavou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE nš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/xenia_gregusova