Televízia Markíza momentálne vysiela niekoľko úspešných seriálov ako Oteckovia, Susedia či Sestričky. Zdá sa však, že aj napriek vysokej sledovanosti a pozitívnym reakciám zo strany divákov, jeden z nich definitívne skončil. Na nesprávne rozhodnutie žlto-modrej televízie tak opäť doplatia diváci.

Koncom mája bola odvysielaná posledná časť seriálu Milenky, ktorý si získal divákov raketovou rýchlosťou. Príbeh štyroch rôznych žien bol dostatočne zaujímavý, aby získal dostatok sledovanosti. Aj napriek tomu sa tvorcovia rozhodli tento projekt ukončiť, keďže sa zrejme držali pravidla, že v najlepšom treba prestať.

Náhradou sa stal seriál Sestričky z nemocničného prostredia. Dramatické príbehy sa opäť stali u divákov topkou. Zvrat prišiel v internetovej relácií Level Lama, kde bola pozvaná herečka Kristína Svarinská, ktorú diváci poznajú ako sestričku Emu. Kráska prezradila, že zatiaľ sa natočilo iba 10 častí, pričom celý proces trval 2,5 mesiaca.

V týchto chvíľach neprebieha natáčanie druhej série, takže diváci zrejme pokračovanie seriálu v najbližšej dobe neuvidia. Dúfajú však, že budúci rok by sa príbeh štyroch sestričiek mohol opäť dostať na televízne obrazovky.

Kristína Svarinská u Sajfu

Zdroj: YouTube, Markíza.sk  |  Foto: Facebook/Sestričky, Facebook/Oteckovia, Facebook/Susedia | Video: YouTube