Obťažovanie Joža Pročka pokračuje: Ľudia zmenili útočnú stratégiu!

Dátum:

Je to iba pár dní, čo bývalý zabávač podal trestné oznámenie na páchateľa, ktorý mu oblepil jeho reštauráciu nevhodnými nálepkami. Je viac ako zrejmé, že obťažovanie naďalej pokračuje, pričom politik musí čeliť novým praktikám niektorých Slovákov.

Jožo Pročko iba nedávno musel odstraňovať zo svojej reštaurácie nálepky so šibenicou, na ktorých bola aj jeho podobizeň. Bývalý markizák v tejto záležitosti podal trestné oznámenie, no obťažovanie stále pokračuje. ,,V sobotu (19. februára) v Haliči prešlo popred náš dom modré auto, otvorili okno, pokričali si o vlastizrade, zatiahli okienko a odišli,“ napísal na sociálnej sieti člen strany OĽaNO.

Politik má taktiež nehnuteľnosť v Bratislave, popri ktorej taktiež prechádzajú vozidlá a pasažieri kričia: ,,Pročko, zradca!“ Sociálnou sieťou sa však najnovšie šíri aj smútočné parte, na ktorom sa nachádza fotka exzabávača. ,,Dobre si zapamätajte tieto tváre, ktoré hlasovali Za okupačnú zmluvu s USA. „ZA“ hlasoval aj JOZEF PROČKO z poslaneckého klubu OĽaNO,“ pripísal k nemu poslanec Marek Kotleba.

Pročko sa rozhodol zareagovať, a taktiež sa spýtal svojich kolegov pár dôležitých otázok. „Pridať smútočné parte je vcelku úspešná metóda, ktorá zaručuje, že voliči ĽSNS chodia k môjmu domu, kričia obesiť a želajú mi smrť… Áno, organizovali sa protesty pred domom Bašternáka proti zlodejom. Bašternák bol aj nakoniec odsúdený. Pýtam sa, ČO SOM UKRADOL JA? AKÚ KORUPCIU SOM UROBIL?“ pýta sa poslanec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Jožo Pročko-stránka  |  Foto: FB/Jožo Pročko-stránka, Marek Kotleba-poslanec NR SR, NR SR YT/Televízia JOJ

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Z Let’s Dance do DENNEJ šou: Viktor Vincze získal ďalší lukratívny flek!

Televízia Markíza len prednedávnom ukončila prestížnu šou Let's Dance,...

Zomrel svedok z kauzy, v ktorej figurovala aj Plačková: OBESENÝ!

Koncom septembra uplynulého roka otriasla celou verejnosťou šokujúca kauza,...

Tragédia počas víkendu: Pri nehode zomrel bývalý futbalista († 48)!

Počas uplynulého víkendu došlo na západnom Slovensku k fatálnej...

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...