Odchod Pellegriniho od Fica? Drucker šokuje: V Smere ho nechcú!

Dátum:

Situácia okolo voľby nového predsedu strany Smer-SD má byť napätá. V prípade, že by sa ním stal Robert Fico, zvažuje Peter Pellegrini aj možný definitívny odchod. Tomáš Drucker najnovšie šokuje slovami o tom, že Pellegriniho v strane Smer nechcú.

Expremiér Peter Pellegrini, o ktorého súkromných fotkách sa najnovšie zmieňuje v správach Kočner, si podľa najnovších prieskumov agentúry Focus, ktoré prezentovala televízia Markíza, získal dôveru vyše 55 percent opýtaných a v pomyselnom rebríčku sa tak dostal aj pred Roberta Fica. Nedávno pritom prejavil záujem kandidovať na post predsedu strany Smer-SD.

Zdá sa však, že Fico sa svojho líderského postu vzdať nehodlá a rovnako sa bude uchádzať o hlasy straníckych členov. Pellegrini pritom nevylučuje, že ak voľbu prehrá, v hre je aj jeho definitívny odchod zo strany. Otázkou by pritom bolo, či by sa odhodlal na založenie vlastnej strany alebo by zvažoval prechod k svojmu exkolegovi Tomášovi Druckerovi do strany Dobrá voľba.

Práve on vyriekol na sociálnej sieti šokujúce slová: „Keď sledujem ten záujem všetkých o výmenu predsedu Smeru, tak neviem, či ho chcú zachraňovať alebo zničiť… Smer na reálnu sociálnu demokraciu nezmení ani Peter Pellegrini a úsmevné je, že v skutočnosti ho v strane ani nechcú a je ho škoda,“ uviedol Drucker. Na záver dodal, že Slovensko má podľa neho na viac, ako vyberať si medzi Smerom a Igorom Matovičom a nevylúčil budúcu spoluprácu s Pellegrinim. „Ja s Petrom nemám problém,“ odpísal jednému z diskutérov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Tomáš Drucker │ Foto: Facebook/Peter Pellegrini

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...