Rytmus a Jasmina sa stali jedným z najsledovanejších párov slovenského šoubiznisu. Budúca mamička sa na pozornosti a darčeky od svojho snúbenca sťažovať rozhodne nemôže. Raper sa totiž o milovanú polovičku stará ako o kráľovnú a zrejme je rozhodnutý splniť jej všetko, čo jej na očiach vidí.

Aj napriek tomu, že dvojica bola spolu relatívne krátko, rozhodli sa pre spoločné bývanie, pričom nešlo o skromný byt či domček. Raper sa pred pár mesiacmi pochválil kúpou honosnej vily neďaleko Bratislavy, v obci Malinovo. Už na prvý pohľad pritom udrie do očí všade kričiaci luxus, uhladenosť a štýl, ktorý ešte umocňuje krb, bazén či basketbalové ihrisko.

V období, keď sa snúbenci sťahovali do nového hniezdočka, zrejme ani len netušili, ako skoro budú zariaďovať detskú izbičku. Budúci rodičia sú však obaja milovníkmi drahých áut, a tak nebolo prekvapením, keď Rytmus ešte pred pôrodom kúpil svojmu nenarodenému synovi hračkársky model vozidla značky Mercedes Benz. A ktovie, na čom sa privezú na svadbu, ktorá sa uskutoční už o pár dní!

Zdroj | Foto: Instagram/jasmina_alagic, Instagram/rytmusking