Je tomu takmer rok, čo sa na verejnosti prevalila informácia o vzťahu Patrika “Rytmusa” Vrbovského a Jasminy Alagič. Raper a moderátorka si k sebe našli cestu po búrlivom odbobí, kedy si kráľ slovenského hip-hopu povedal zbohom s hudobnou divou Darou Rolins.

Patrik Vrbovský a Jasmina Alagič tvoria jeden z najzamilovanejších párov slovenského šoubiznisu, pričom dvojica zobrala svoju lásku skutočne zhurta. Ako sa zdá, Rytmus našiel v krásnej moderátorke ženu svojho života a po polročnej známosti pred ňu pokľakol a požiadal ju o ruku. Aby toho nebolo málo, uplynulé Vianoce sa budúci manželia podelili s fanúšikmi aj o krásnu novinku, že sa z nich už čoskoro stane šťastná rodinka.

Jasmina, ktorá si získala priazeň fanúšikov predovšetkým v šou Tvoja tvár znie povedome, totiž nosí pod srdcom svoje prvé dieťatko. Ako hrdá mamička uviedla, v lete by mala raperovi porodiť syna. Aj keď sa moderátorku snažilo množstvo diskutujúcich na sociálnych sieťach atakovať nepríjemnými komentármi, že nie je tehotná, iba pred pár hodinami dvojica zverejnila dojemné video priamo z ordinácie, kde brunetka absolvovala ultrazvuk.

Jasmina je dnes už vo vyššom štádiu tehotenstva, no napriek tomu nezaháľa a stále si plní pracovné povinnosti. Za doprovodu svojho partnera si momentálne užíva krásu Tatier, pričom sa budúci rodičia nechali zvečniť na doposiaľ snáď najromantickejšej fotke. Moderátorke sa v obtiahnutých šatách krásne rysuje tehotenské bruško, pričom jej ho Rytmus nežne bozkáva. No nie sú krásni?

Zdroj: Instagram/JasminaAlagic, RytmusKing