Len pred pár týždňami vznikla nová vláda na čele s Igorom Matovičom a vystriedala starú. Bývalá ministerka zo strany SNS má však aktuálne podlomené zdravie a musela sa podrobiť operácií na onkológii.

Nevedno, či sa pod zdravotný stav bývalej ministerky školstva podpísalo vysoké pracovné tempo a stres, no aktuálne čelí politička vážnemu zdravotnému problému. Martina Lubyová (52), ktorá pôsobila v politike pod stranou SNS, sa v týchto dňoch podľa informácií Plus JEDEN DEŇ zotavuje po operácií, ktorú absolvovala v Národnom onkologickom ústave v Bratislave.

Hoci sa exministerka, ktorá doma vychováva školáka, venovala športu a pobytu v prírode, momentálne sa musí zotaviť po zákroku z nemocnice, z ktorej sa už vrátila domov. Lekársky postup sa v prípade Lubyovej bude odvíjať od výsledkov z histológie, na ktoré čaká.

Niekdajšia ministerka sa na televíznych obrazovkách naposledy objavila v marci pri dosluhovaní predošlej vlády. V tom čase nebolo na političke badať, čím si jej telo prechádza. Lubyová sa ale podľa vlastných slov v súčasnosti zotavuje po operácií a vyjadrila poďakovanie všetkým, ktorí jej sú či boli oporou. Prajeme skoré vyzdravenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Plus JEDEN DEŇ │ Foto: Facebook/Martina Lubyová, Televízia Markíza