Dalo by sa povedať, že to bol predovšetkým Igor Matovič, kvôli komu sa konali predčasné parlamentné voľby. Jeho chaotické vládnutie v krušných a neistých časoch bolo postupom času neakceptovateľné aj pre koaličných partnerov. Nehovoriac o tom, koľkým ľuďom dvíhali tlak chaotické COVID opatrenia.

Aktuálne je už hotovou vecou, že sa vracia do opozície, keďže SMER-SD si našiel koaličných spojencov v stranách HLAS a SNS. Igor Matovič tak už zase rozbieha svoj boj nielen proti Robertovi Ficovi, ale aj za “demokraciu”. Vo svojom aktuálnom statuse na sociálnej sieti si podáva všetkých, ktorí údajne naleteli Pellegrinimu a pomohli tak dnes vytvoriť Ficovi koalíciu.

Klamú nás všetkých. Od začiatku. Keď sa účelovo rozdelil Smer na dve strany a jednu premenovali na Hlas, progresívni novinári zvolali Hosana! A odvtedy manipulácia začala na plné obrátky. Vystupňovali neustále útoky proti mne a OĽANO a spustili neutíchajúcu kampaň v prospech Pellegriniho.Tri roky sústredeného dennodenného lynču s cieľom vykresliť mňa ako príčinu všetkého zla čo Slovensko postretlo a Pellegriniho ako novú nádej demokratického Slovenska … ktorá chce úprimne poraziť Fica a poslať ho do histórie. Dnes môžeme povedať, že antikampaň a aj kampaň zabrali … a Pellegrini dostal možnosť ukázať, či všetci tí Kostolní, Bárdiovia či Balogové hovorili pravdu, že v takejto chvíli sa určite ako novoobjavený demokrat postaví na správnu stranu dejín,” myslí si šéf strany OĽANO a priatelia.

Rodák z Trnavy je presvedčený, že šéf Hlas-SD čoskoro ukáže svoju tvár. ,,…a Pellegrini to čoskoro aj ukáže, že len podlo o ňom klamali a roky len legitimizovali Zlo, ktoré verne Ficovi slúžilo. Ukáže, že mafia pôjde s vlastnými, lebo len mafia sa dokáže navzájom účinne ochrániť pred spravodlivosťou. Pellegrini pôjde robiť hoci aj vrátnika do Ficovej vlády, než by mal riskovať v inej zostave, že ho mlyny spravodlivosti pomelú,“ dodal budúci opozičný politik.

Zdroj: Facebook/Igor Matovič | Foto: Instagram/igor_matovic_olano