Počas veľkej noci otriasol slovenským šoubiznisom škandalózny rozchod Ráchel Karnižovej a Tomáša Drahoša, ktorého všetci poznajú pod menom Tomy Kotty. Influencerka speváka obvinila zo závažných vecí, čo malo preňho nepríjemné dôsledky v súkromnom i pracovnom živote.

V apríli Ráchel Karnižová šokovala verejnosť, keď na Instagrame zverejnila zábery nielen svojho zdemolovaného bytu, ale aj tváre. Expartnera obvinila z domáceho násilia či z pokusu o znásilnenie. Tomy Kotty v tom čase nastupoval na protialkoholické liečenie, kde bol bez telefónu, a tak ani netušil, čo sa o ňom verejnosť postupne dozvedala.

ABSOLÚTNY šok: Moderátora Markízy obvinila priateľka z domáceho násilia!

Ľudia, ktorí mali s Tomym nadviazanú spoluprácu, ju po influencerkiných drsných vyjadreniach okamžite rozviazali. ,,Nedávno sme do nášho tímu pribrali umelca, ktorý bol okrem našej práce aj náš dobrý kamarát. Bohužiaľ, vyšli na povrch veľmi nepekné informácie a fakty, o ktorých nikto z nás predtým nevedel, a ktoré každý z nás plno odsudzuje. Za žiadnych okolností nepodporujeme násilie, a preto sme sa rozhodli s týmto umelcom ukončiť spoluprácu. Veľmi nás celá okolnosť mrzí a pevne dúfame, že sa dá všetko do poriadku!” odkázala spoločnosť Illuminate Production, ktorá zastrešovala speváka a vydávala na YouTube jeho skladby. Tie boli ihneď z platformy odstránené.

Keď sa Tomy vrátill z liečenia, začal hovoriť svoju pravdu on. Viacerí ľudia sa zrazu postavili na jeho stranu a po viac ako polroku zmenila názor dokonca aj spomínaná spoločnosť.

Tomy Kotty sa dočkal ospravedlnenia

„Na základe nových informácii, sme sa rozhodli prehodnotiť naše kroky voči nášmu bývalému interpretovi a hodnotíme ich ako nesprávne a unáhlené. Kroky, ktoré s odstupom času viedli iba k eskalácii napätia v celej kauze, ktorú sme na základe neúplných a nepravdivých informácií vnímali inak, než bola skutočná pravda,” znejú slová Illuminate Production, ktoré na Instagrame zachytil portál Topky.

„Tomymu sme sa osobne ospravedlnili, ale považujeme za fér a správne to spraviť aj verejnou cestou,” uviedli, pričom dnes už na ich YouTube kanáli fanúšikovia opäť nájdu i Tomyho skladby. Čo však, naopak, odtiaľ zmizlo, je videoklip ku skladbe BVLGARI od Matúša Kolárovského alias Yaela, v ktorom si zahrala práve Ráchel.

Zdroj: Topky | Foto: Instagram/rachellkka, bfocus.sk