Je tomu len zopár hodín, čo Markíza odvysielala prvý farmársky duel desiatej série, ktorého hlavnou aktérkou mala byť Lenka Horníková z Trnavy. 20-ročná mamička 8-mesačného synčeka však svoj boj vzdala a z duelantskej chatky utiekla priamo domov za svojim malým bábätkom.

Duel, ktorý sa mal uplynulý piatok odohrať medzi náruživou Michaelou a mamičkou Lenkou, sa v dôsledku nečakného úteku mladej farmárky poriadne zamotal. Ako sa zdá, brunetka z Trnavy si z komplikácii, ktoré na farme spôsobila, ťažkú hlavu nerobí a dnes si užíva najmä pozornosť svojho 8-mesačného synčeka.

Počas týždňa, ktorý strávila na farme, sa však stihla svojim konkurentom posťažovať i na neľahký životný osud ohľadom expartnera: „Vieš, stále sa mi vyhráža, že si ho on chce zobrať do svojej opatery a že ako mi ho zoberie,“ povedala na margo svojho syna. Zrejme aj táto predstava Lenku napokon dohnala k rozhodnutiu, v dôsledku ktorého statok napokon nečakane opustila.

Je známe, že reality šou Farma sa natáča v určitom predstihu a práve útla brunetka sa v dôsledku nezvládnutia situácie prezradila, keď ešte pred oficiálnym odvysielaním časti, v ktorej reláciu opustila, komentovala fotografiu na sociálnej sieti. Dnes sa už bývalá tantrická masérka opäť ukazuje v uliciach rodnej Trnavy, pričom na Instagrame už zverejnila aj svoje prvé snímky.

Zdroj: Markiza.sk, Instagram/malenahari