Väčšina Slovákov už ani nie je prekvapená vyjadreniami Igora Matoviča, ktorý v posledných dvoch rokoch niekoľkokrát výrazne prekročil čiaru. Urážky na adresu kolegov či vyhrážky voči novinárom sa stali bežnou súčasťou jeho komunikácie. Najnovšie však prerazil dno, ak je to ešte možné!

Dvojnásobná vražda na Zámockej ulici pred podnikom Tepláreň otriasla celým Slovenskom. Mnohí politici sa začali vážne zaoberať návrhom na registrované partnerstvá a známe osobnosti verejne podporujú LGBTI+ komunitu. Igor Matovič sa radšej venoval svojej orientácií, pričom výsledok hrdo oznámil na sociálnej sieti.

Minister financií totiž verejnosť utvrdil v tom, že je heterose*uál. ,,Som muž a cítim sa ako muž. Pred 23 rokmi som sľúbil Pavlínke pred oltárom verejnosť a zatiaľ svoj sľub plním a neplánuje do smrti prestať,“ napísal. Mnohí Slováci si nevedia vysvetliť, čo motivovalo šéfa strany OĽaNO k takémuto statusu.

Jeho vyjadrením sa zaoberala aj novinárka Monika Todová, ktorá sa s pozvanými hosťami rozprávala priamo v podniku Tepláreň. ,,Skúste nám, prosím, vysvetliť, prečo je taký necitlivý? On tomu nerozumie? Alebo je to zlý človek? Prečo toto napíše? Pár dní po takejto vražde?“ otvorene sa spýtala Jána Budaja.

Minister životného prostredia je presvedčený, že jeho šéf urobil zle predovšetkým sám sebe. ,,Čo ak to je proste len ten starý problém, ktorý nás tu pod týmito Karpatmi odjakživa trápil? Nedostatok rozhľadu, nedostatok odvahy a hlúposť. Obyčajná zadubenosť,“ povedal na adresu Matoviča.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/todovamonika  |  Foto: IG/todovamonika, YT/POSTOJ TV, FB/Igor Matovic