Zlatica otvorene: Cibulková, plošné testovanie, beznádej, strach!

Dátum:

Nedávna kauza tenistky Dominiky Cibulkovej vyvolala mnoho otáznikov a ešte viac výkričníkov. Rozzúrení Slováci sa s nimi obracajú aj na obľúbenú dlhoročnú moderátorku Zlaticu Puškárovú, ktorá svojimi postrehmi neraz vniesla svetlo do najrôznejších tém súvisiacich s verejným záujmom.

Zlatica Puškárová patrí medzi stálice televíznych obrazoviek a vďaka svojej pohotovosti a názorom sa radí k najzaujímavejším tváram slovenského spravodajstva. Jej pripravenosť a nadhľad prinášajú ľuďom istoty a vďaka rozhľadu jej dôverujú a obracajú sa na ňu s problematikou verejného diania v krajine.

Na sociálnej sieti uverejnila aj status, ktorý sa nenápadne zaoberá prednostným očkovaním Dominiky Cibulkovej. Okrem toho, zo Zlaticinej skromnej výpovede cítiť aj povzbudenie v otázke prekonania pandémie koronavírusu, pričom aktuálne obmedzenia skúšajú trpezlivosť azda každého Slováka.

„Dnes som TU, aby som VÁS, čo ste tu so mnou, POVZBUDILA! Ako spoločenstvo sme doráňaní, unavení, vystrašení, mnohí zúfalí aj nahnevaní, ale MUSÍME ísť ďalej, SPOLU. Toto sú chvíle, kedy aj SILNÍ SLABNÚ. Buďme si NÁPOMOCNÍ, NEPREDBIEHAJME sa, NECHCIME víťaziť nad inými, pretože toto nie je SÚŤAŽ! NENADÁVAJME na všetkých a všetko, zlosť nikdy nebola dobrým radcom! Možno príde chvíľa, kedy zoslabneme aj my a budeme volať o pomoc. NEŽIME iba v strachu, ale skôr v zodpovednosti. Sme ZRANITEĽNÍ, ale aj SILNÍ v rozhodnutiach, ktoré ovplyvnia NIELEN náš život. NEUPADAJME, pretože budeme potrebovať ešte veľa síl! Skúsme hľadať aj dôvody na ÚSMEV, pretože deti potrebujú silných rodičov. Mnohí sa ma pýtate kedy to prejde?! Žiaľ, neviem, ale keď si v životoch nájdeme viac maličkostí, viac drobností, ktoré nám pritiahnu RADOSŤ zo života, dokážeme ĽAHŠIE prejsť touto cestou,“ povzbudzuje moderátorka množstvo Slovákov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Informácia o prednostnom očkovaní Dominiky Cibulkovej vyplávala na povrch 10. januára. Potom, čo sa k očkovaniu Dominiky vyjadril premiér, či dokonca ministerstvo zdravotníctva, sa udalosť dočkala aj svojej prvej paródie. Tenistka plánuje podať pomocnú ruku ako dobrovoľníčka prvej línie, Matovič plánuje podobné prípady pokutovať sankciou 10 000€. Okrem toho Slovensko čaká ďalšie plošné testovanie, ktoré v kritických okresoch začne už tento víkend. Ostatné časti Slovenska sa zúčastnia projektu od budúceho víkendu.

Zdroj: IG/zlaticapuskarova | Foto: IG/domicibulkova, zlaticapuskarova

 

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Úprimné vyjadrenie Sulíka: TOTO si myslí o útokoch Igora Matoviča!

Kedysi sa spolu fotili pri spoločnom obede a dnes...

Miliardár Soros varuje pred Putinom: Premiér Heger odkazuje JEDINÉ!

Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose sa zúčastnili lídri...

Slovenská polícia zachytila HROZBU: Anonym plánuje masovú vraždu!

Slovenská polícia zverejnila na sociálnej sieti šokujúcu správu. Anonym...

Nečakaný krok susednej krajiny: Vyhlásila stav vojnovej hrozby!

Ruská invázia na Ukrajinu sa oficiálne začala 24. februára...