Zuzana Čaputová sa rozhodla trochu vypnúť od náročných prezidentských povinností a spolu s rodinou sa vybrala na tajnú dovolenku. S dcérami si tak užili krásne dni v exotickej destinácii.

Prezidentka Slovenskej republiky sa rozhodla vyvetrať si hlavu a dať si po náročných povinnostiach zaslúženú pauzu. Zuzana Čaputová sa tak mala v tichosti vybrať na plánovanú dovolenku, ktorú absolvovala so svojou rodinou. Počas sviatkov pritom ukázala ľudskú tvár pri pečení či návšteve zdravotného a policajného personálu.

Najmocnejšia žena Slovenska sa minulý týždeň rozhodla pre obľúbenú a luxusnú dovolenkovú destináciu Maurícius, čo pre Topky potvrdil jej hovorca Martin Strižinec: “Áno, môžem potvrdiť, že pani prezidentka bola počas uplynulého týždňa na plánovanej dovolenke so svojou rodinou na ostrove Maurícius,” prezradil.

Zároveň dodal, že prezidentka nemala žiadne špeciálne nároky: “Vybrala si destináciu, kde mohla stráviť nerušený pobyt. Išlo o pobyt zo štandardnej ponuky cestovnej kancelárie,” uviedol na záver. Momentálne sa už ale nachádza opäť doma a po relaxe sa naplno vrhla do práce.

Zdroj: topky.sk │ Foto: YouTube/Satur Travel, Facebook/Zuzana Čaputová