Zuzana Čaputová sa stala po inaugurácií v júni 2019 hlavou Slovenska. Napriek oficiálnej funkcií má však prezidentka naďalej ľudskú tvár, ktorú ukázala aj počas vianočných sviatkov.

Zuzana Čaputová získala po výhre vo voľbách oficiálnu funkciu prezidentky. Hlava štátu, ktorej sa nedávno dostalo dojímavého vyznania od expartnera, nás musí reprezentovať na domácich aj zahraničných cestách, no napriek tomu si naďalej zachováva ľudskú tvár.

Ako ukázala svojim fanúšikom na Instagrame, aj ona je žena z mäsa a kostí, ktorá sa pred Vianocami venuje klasickým prípravám. Prezidentka nezabúda na svoju rodinu a zvyky, a tak napiekla niekoľko chutných medovníkov či koláčov: “Prajem vám všetkým možnosť stíšiť sa a spomaliť, aby ste sviatky prežili v kruhu svojich najbližších, v pohode, šťastí a dobrom pozitívnom nastavení. Želám vám šťastné a veselé Vianoce,” odkázala všetkým.

Okrem toho sa zavďačila v mene Slovákov aj zdravotnému a policajnému personálu, ktorý slúži obyvateľom aj počas sviatkov. Rovnako tak navštívila Čaputová pôrodnicu a privítala novorodeniatka, ktoré prišli na svet počas najkrajších dní roka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/zuzana_caputova, YouTube/Televízia JOJ